O firmie Barwy Drewna

Firma Barwy Drewna działa na szczecińskim rynku od 2003 roku. Od tego czasu profesjonalnie zajmujemy się doradztwem, sprzedażą oraz montażem podłóg.

Współpracujemy jedynie z uznanymi na rynku krajowym i europejskim producentami podłóg, dzięki czemu każdy nasz Klient otrzymuje gwarancję wysokiej jakości sprzedawanych towarów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości podłogi drewniane renomowanych producentów. Jej uzupełnieniem są profesjonalne produkty do montażu podłóg, akcesoria podłogowe oraz środki do pielęgnacji i renowacji podłóg lakierowanych i drewnianych.

Naszą specjalizacją jest również montaż zakupionych u nas produktów. Usługi wykonywane są przez doświadczonych montażystów, którzy stale wzbogacają swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych programach szkoleniowych.
Nasi wykonawcy pracują tylko na profesjonalnym sprzęcie, dzięki czemu możemy zagwarantować wykonywanie prac na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, rzetelną i terminową. Świadczy o tym ciągle powiększające się grono zadowolonych Klientów.

Certyfikaty

Świadectwa szkoleń organizowanych przez producentów podłóg i akcesoriów podłogowych.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu.